Обавештење у вези уписа ученика у   I разред школске 2021/2022. године

Република Србија

ОШ „ Милутин и Драгиња Тодоровић “

Ул. Саве Немањића бр. 2, 34000Крагујевац

Тел/факс  034/332-712, 034/304-205, 034/304-206

e-mail: osmdt@mdt.edu.rs

Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да је почело пријављивање за упис деце у I разред Основне школе „Милутин и Драгиња Тодоровић“ у Крагујевцу.

Упис у први разред школске 2021/2022. године обавезан је за децу која до почетка школске године имају најмање шест и по, а највише седам и по година /деца рођена од 01.03.2014. године до краја фебруара 2015. године/.

Деца која до почетка школске године пуне од 6 до 6 и по година, а чији родитељи желе да она пођу у школу раније, могу да се пријаве психологу школе за проверу спремности за упис у школу.

Школа може да упише и дете са подручја друге школе, на писани захтев родитеља а у складу са просторним могућностима школе.

Школа  Вам омогућава да пријаву за упис Вашег детета у први разред обавите на следеће начине:

Пријављивањем путем обрасца за пријаву који се скида са сајта школе, попуњава и школи се доставља на e-mail адресу: upisprvakamdt@gmail.com  или доноси школи.

Образац пријаве  за упис можете преузети на сајту школе овде.

У матичној школи можете преузети исти образац пријаве и попуњен вратити школи радним данима од понедељка до петка, од 08:00-18:00 сати.

О заказивању тестирања и другим радњама везаним за упис, бићете накнадно обавештени.

Хвала Вам на указаном поверењу.

С поштовањем

Директор,