ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ И ПЕТОГ РАЗРЕДА

Свечани пријем ученика првог разреда у Илићеву заказујемо за понедељак 31.08.2020. године у 10 сати, у школском дворишту.

Свечани пријем ученика петог разреда заказујемо за понедељак 31.08.2020. године у 16 сати, у школском дворишту.

Свечани пријем ученика првог разреда  у матичној школи, заказујемо за понедељак 31.08.2020. године у 18 сати, у школском дворишту.

Подсећамо родитеље да је обавезно ношење заштитне маске за њих и дете, приликом уласка у школску зграду и током боравка у већој групи.

У Крагујевцу                                                                                                 Директор школе

26.08.2020.                                                                                                     мр Драган Павловић