ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ

На седници Наставничког већа одржаној 22.12.2020.године, на предлог одељењских старешина ЈАВНО су похваљени сви ученици који су постигли ОДЛИЧАН успех из свих предмета и имају ПРИМЕРНО владање

ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ –ДРУГИ РАЗРЕД

                                      

II/1- одељењски старешина Весна Петровић

1.Николина Арсић

2.Вук Дашић

3.Тодор Љубомировић

4.Вељко Љујић

5.Матија Попадић

6.Јања Савић

7.Илија Симић

8.Дуња Станковић

9.Ива Страценски

 

II/2 одељењски старешина Даница Миленковић

1.Лука Белоица

2.Лазар Костић

3.Огњен Љубисављевић

4.Вук Миловановић

5.Дуња Миловановић

6.Урош Милосављевић

7.Лана Мутавџић

8.Михајло Пуповац

9.Милица Симић

10.Николина Тошић

 

II/3 одељењски старешина Драгана Туцаковић

1.Тадија Аћимовић

  1. Илија.Бојанић

3.Миона Ђорђевић

4.Нина Јанићијевић

5.Софија Јањић

6.Маша Јовановић 

7.Вук Левајац

8.Вида Максимовић

9.Магдалена Марковић

10.Петра Милосављевић

11.Соња Митрић

12.Невена Ранковић

13.Ђурђа Саку

14.Давид Спасић

15.Стефан Степановић

16.Маша Тодоровић

17.Богдан Филиповић

 

II/4 одељењски старешина Ивана Милошевић

1.Филип Арсенијевић

  1. Страхиња Вукомановић
  2. Софија Дивљаковић
  3.   Виктор Ђикановић
  4.   Николина Јанићијевић
  5. Мина Костовић
  6. Павле Лазаревић
  7. Анђелија Мирковић
  8. Јанко Недељковић
  9. Лена Ракић

11 Лазар Стојковић

12.Петра Тодоровић

 

II/1 -Илићево одељењски старешина Јасмина Ђоковић

  1. Теодора Јевремовић
  2. Богдан Јокић
  3. Милица Милетић
  4. Петра Пајевић
  5. Илија Рајковић

 

  

 

ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ –ТРЕЋИ РАЗРЕД

 

Одељење 3/1 –одељењски старешина Оливера Васић

1.Бугарчић Емилија

2.Вулић Урош

3.Димитријевић Реља

4.Ђерасимовић  Неда

5.Јеремић Петра

6.Илић Реља

7.Михајловић Марија

8.Павловић Елена

9.Радојичић Јања

10.Ранђеловић Нађа

11.Ратковић Арсеније

 

Одељење 3/2 –одељењски старешина Даниела Вранић

 

  1.Борисављевић Вања

  2.Дамњановић Ања

  1. Дедић Николина
  2. Дробњак Дарија
  3. Кашиковић Новак
  4. Којић Мина
  5. Манчићселена
  6. Пендић Војин
  7. Пецељ Лара
  8. Ракић Исидора
  9. Стојановић Јакша
  10. Тодоровић Нађа

Одељење 3/3-одељењски старешина Ана Павловић 

1.Алексић Магдалена

2.Вујић Дарија

3.Гемаљевић Бојан

4.Живадиновић Мартин

5.Милановић Лазар

6.Милићевић Јанко

7.Михајловић Павле

8.Павловић Анђелина

9.Павловић Даница

10.Пауновић Филип

11.Ракетић Ђурђа

12.Ристић Лука

13.Турић Михајло

14.Урошевић Вања

 

Одељење 3/4-одељењски старешина Светлана Андријанић

 

1.Бранковић Матеја

2.Божовић Дуња

3.Бошковић Нађа

4.Ђорђевић Магдалена

5.Јововић Павле

6.Карановић Тодор

7.Миловановић Анђела

8.Мицић Филип

9.Недић Вишња

10.Пантић Василије

11.Пантић Љубица

12.Петровић Нађа

13.Пискулић Павле

14.Прокић Милица

15.Радојевић Маша

16.Ристић Адријана

17.Стојановић Николина

18.Стојановић Уна

19.Томашевић Марица

 

Одељење 3/1 Илићево-одељењски старешина Маја Кувекаловић

 

1.Милетић Даница

2.Радовић Дарија

3.Кувекаловић Теодора

 

ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ – ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 

 

IV/1 Одељењски старешина- Зоран Живановић

 

  1. Димитријевић Матија
  2. Јанићијевић Лука
  3. Јањатовић Војин
  4. Милосављевић Ђорђе
  5. Поповић Стефан
  6. Поповић Филип
  7. Ранковић Матија
  8. Стефановић Емилија
  9. Тврдишић Ања 

IV/2 Одељењски старешина -Тања Станојковић

  1. Сергеј Бранковић
  2. Грдинић Мија
  3. Грдинић Мијат
  4. Давидовић Нина
  5. Ђоковић Дамјан
  6. Ђусић Реља
  7. Миљковић Филип
  8. Орловић Лена
  9. Радосављевић Мила
  10. Стојановић Андреј
  11. Трифуновић Дина
  12. Туцаковић Вера

 

IV/ 3 Одељењски старешина- Данијела Димитријевић

  1. Вељковић Ђурђа
  2. Јиван Дамњановић
  3. Маша Здравковић
  4. Михајло Лабан
  5. Давид Маринковић
  6. Нела Милорадовић
  7. Петар Пантић
  8. Анђелина Светисављевић
  9. Вук Тимотијевић
     

IV/4 Одељењски старешина- Снежана Ђорђевић

 

  1.  Вратоњић Лука
  2.  Дејановић Петар
  3.  Живанић Катарина
  4.  Павловић Душан
  5.  Стојковић Сара
  6. Томић Лара


IV/1Одељењски старешина- Тијана Бајовић

 

  1.  Лука Лукић

 

  1. ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ –ПЕТИ РАЗРЕД

 

V/1 – одељењски старешина Јелена Савковић

  1. Новак Бубања
  2. Теодора Миловановић
  3. Алекса Петровић
  4. Вељко Туцаковић
  1. 5. Јанко Туцаковић

 

  1. V/2 – одељењски старешина Зоран Симовић
  1. Анђела Думић 
  2. Николина Крстић 
  3. Ема Лечић 
  4. Ива Миленковић 
  5. Урош Симовић 

 

  1. V/3 – одељењски старешина Тијана Миленковић
  1. Маша Антић 
  2. Исидора Бугарчић  
  3. Исидора Веселиновић 
  4. Алекса Петровић 
  5. Богдан Стојановић
  6. Ђурђа Шебековић 

 

  1. V/4 – одељењски старешина Јасмина Видосављевић
  1. Ђорђе Илић
  2. Душан Мирковић
  3. Тома Недељковић
  4. Милица Остојић
  5. Лазар Пантелић
  6. Софија Стаменковић
  7. Богдан Уљаревић

 

  1. V/5 – одељењски старешина Драгиша Сретковић
  1. Вук Вуксановић 
  2. Огњен Милојевић 
  3. Јована Радишић 
  4. Софија Чампар 

 

ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ – ШЕСТИ РАЗРЕД

 

VI/1- одељењски старешина Оливера Вуковић

  1. Алексић Лара
  2. Ивановић Данило
  3. Јанковић Вељко
  4. Ковачић Лука
  5. Мијаиловић Нина
  6. Николић Нина
  7. Остојић Марта


VI/2- одељењски старешина Тамара Миловановић

  1. Кашиковић Страхиња
  2. Михајловић Ана
  3. Ракић Анђелија

 

VI/3- одељењски старешина Јасна Танасковић

  1. Манчић Миона

 

VI/4- одељењски старешина Наташа Милинковић

  1. Вуловић Тадија
  2. Домановић Сава

 

ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ –СЕДМИ РАЗРЕД

7/1 одељењски старешина Зорица Милетић

1.Јана Арсић

2.Наталија Нешовић

 

7/2 одељењски старешина Верица Павић

1.Филип Добросављевић

2.Милорад Стефановић

 

7/3 одељењски старешина Марија Караић

1.Андреј Тврдишић

 

7/4 одељењски старешина Марија Димитријевић Милошевић

1.Јана Костадиновић

 

ПРЕДЛОГ УЧЕНИКА ЗА ЈАВНУ ПОХВАЛУ –ОСМИ РАЗРЕД

 

8/1 одељењски старешина Марија Чекеревац

 

  1. Лука Љубисављевић
  2. Јован Лукић
  3. Михајло Стефановић

 

8/2 одељењски старешина Стоја Гарабиновић Кривчевић

 

  1. Видак Алексић
  2. Лара Ђорђевић
  3. Емилија Цветковић

 

8/3 одељењски старешина Мануела Микићевић Стојковић

 

  1. Викторија Дељанин
  2. Ива Николић
  3. Милица Рајовић

 

8/4 одељењски старешина Ивана Николов

 

  1. Стефан Вуковић
  2. Дуња Ђорђевић
  3. Јована Павловић

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *